Warsztat Art Journalingu

Spotkanie, na którym dowiesz się czym art journaling i co może wnieść do Twojego życia.  Zapraszam Cię, szczególnie jeśli do tej pory tego nie próbowałaś!

Na warsztacie łączymy malowanie intuicyjne z uważnością. Po spotkaniu wyjdziesz z narzędziem, którego będziesz mogła używać w swojej codzienności, kiedykolwiek poczujesz potrzebę przepracowania swoich myśli i emocji, kontaktu ze sobą i zadbania o swoją kreatywność. 

O warsztacie:

To spotkanie pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i nawiązać kontakt z Twoim wnętrzem.

Poznasz podstawy tworzenia w dzienniku wizualnym. Dowiesz się jak połączyć malowanie z uważnością. Opowiem o terapeutycznym potencjale tej praktyki. Także o moim osobistym podejściu i o tym, czego nauczyłam się przez lata praktyki. 

Poznasz sposoby na proste i przyjemne tworzenie, a co najważniejsze –  dowiesz się jak WYJŚĆ Z GŁOWY i tworzyć prosto z serca.

Warsztat jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia!

Jeśli:

Podczas warsztatu:

przykłady

Co mówią uczestniczki warsztatu?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, pisz śmiało na kontakt@kreatologia.com

Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności ani talentu, żeby tworzyć. Podczas spotkania skupiamy się na procesie, nie na efekcie końcowym. Art journaling pozwala na twórczą ekspresję w prosty, intuicyjny sposób. 

Art journaling jest idealnym sposobem na regularną, twórczą praktykę. Jest to rodzaj dziennika, ale używamy również elementów wizualnych. Po warsztacie będziesz miała wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć regularną, twórczą praktykę. 

Bazą do Art Journalingu może być stara książka, nieaktualny kalendarz, zapisany zeszyt. Mogą to być też luźne kartki, które później połączysz w całość. 

Poza tym przydadzą się skrawki papieru, klej w sztyfcie lub typu vicol/magic, farby, kredki, pastele i jakiekolwiek artykuły plastyczne do których masz dostęp (mogą być pożyczone od dziecka :)) Wszystko, co wpadnie ci w oko – wycinki z gazet, naklejki, kawałki papieru z wzorem lub kolorem, który ci się podoba. 

Aktualne terminy znajdziesz na stronie: https://www.facebook.com/kreatologia/

Chcesz doświadczyć magii mandali podczas spotkania 1 na 1, w dogodnym dla Ciebie terminie? Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w tej podróży. Na sesjach indywidualnych wchodzimy głębiej, pracujemy z intencją i energią. To głęboko transformujące spotkanie dopasowane specjalnie do Twoich potrze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: SESJE INDYWIDUALNE (link)

Za pośrednictwem strony: https://buycoffee.to/kreatologia/

W polu dowolna kwota wpisz 60 pln i zapłać. Automatycznie otrzymam potwierdzenie płatności i wyślę Ci link do spotkania.

W razie problemów lub wątpliwości, pisz śmiało!

Do zobaczenia na warsztacie! <3 

Masz pytanie? Pisz śmiało!