O MNIE

Cześć! Jestem Kasia i na tym blogu dzielę się moją pasją do tworzenia.

Fascynacja obrazem zaczęła się u mnie wcześnie – od zawsze uwielbiam rysować, malować, lepić, wycinać, tworzyć kolaże i fotografować otaczający mnie świat.

Przez długi czas traktowałam moje zainteresowania jako hobby — coś, czym mogę zajmować się od czasu do czasu, dla relaksu, dla zabawy. Jednak cały czas chciałam więcej — więcej czasu na eksperymenty, na tworzenie, uwalnianie mojej kreatywności – postanowiłam więc tworzyć codziennie i zobaczyć, co z tego wyjdzie.

Najpierw trafiłam na malarstwo intuicyjne, potem na Art Journaling.

To, co początkowo było dla mnie odskocznią od codzienności, okazało się fascynującą ścieżką i sposobem na życie. Praca z przekonaniami, arteterapia, dostrajanie się do naturalnych cykli natury, uzdrawianie i medytacja – to niektóre z tematów którymi zaczęłam interesować się głębiej i wykorzystywać zdobyte informacje w praktyce.

Często spotykam na swojej drodze ludzi, którzy mają w sobie potrzebę tworzenia i kreatywnej zabawy. Jednak najczęściej coś ich powstrzymuje – nie wiedzą gdzie zacząć, boją się spróbować, obawiają się porażki, tego, że nie wyjdzie, że zmarnują czas, a tak w ogóle wyrażanie siebie jest przereklamowane, zabawa jest dla dzieci, a my powinniśmy wziąć się do roboty i zajmować tylko tym, z czego są wymierne rezultaty.

Otóż nie. W świecie, w którym liczy się wynik, wszystko, co robimy, musi być efektywne, produktywne i mierzalne, tworzenie jest ratunkiem dla naszej duszy. Jest zaufaniem sobie i swojej intuicji. Jest nastawieniem na rozwój i świetną zabawą.

Jeśli czujesz w sobie podobną potrzebę — zapraszam Cię do mojego świata, w którym odkryjesz i nauczysz się wyrażać swoją kreatywność.

Podcast

Zapraszam też do słuchania i tworzenia podcastu “O życiu kreatywnie”, w którym chcę rozmawiać z ciekawymi i twórczymi osobami o ich życiu, podejściu do świata, pracy i sztuki.

Jeśli tworzysz lub znasz kogoś, kto chciałby się podzielić swoim doświadczeniem z innymi – napisz proszę na podcast@kreatologia.com

 

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

 

podcast kreatologia cover