Kreatywny Krąg

Spotkania na które zapraszam wszystkie osoby zainteresowane tworzeniem i rozwijaniem swojej kreatywności, niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i doświadczenia. 

Tworzysz coś ciekawego i chcesz się tym podzielić? Szukasz kreatywnego hobby a może chcesz zarabiać dzięki swojej twórczości? Masz nadmiar pomysłów albo wręcz przeciwnie, blokadę twórczą? Artystyczne marzenie, które chcesz urzeczywistnić? 

Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej twórczej podróży, razem idzie się łatwiej. Intencją spotkań jest stworzenie bezpiecznej, twórczej atmosfery, w której możemy wyrażać i pomnażać swój kreatywny potencjał!

O Kręgu:

Idea kręgów nie jest nowa. Krąg, koło jest jednym z najstarszych symboli używanych przez ludzkość. Słońce, księżyc, cykliczność natury. Bez początku i końca. Krąg jest traktowany jako święta przestrzeń, miejsce uzdrowienia i połączenia z uniwersum.

Jeśli:

Podczas Kręgu:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, pisz śmiało na kontakt@kreatologia.com

Spotkanie odbywa się online, na Facebooku, w pokoju messengera. Trwa około dwóch godzin. 

Rozpoczynamy od przedstawienia się,  przypomnienia zasad i krótkiej medytacji.

Otwieram krąg intencją i tematem, który jest punktem wyjścia. Potem przekazuję głos kolejnej osobie. I tak dalej, aż wszyscy, którzy chcą się wypowiedzieć,  zabiorą głos. Jeśli nie chcesz mówić – nie musisz. 

Krąg tworzy nasza obecność, otwartość, empatia, miłość. 

Aktualne terminy znajdziesz na stronie: https://www.facebook.com/kreatologia/

Mozesz też zapisać sie na newsletter, w którym wysyłam informacje o nadchodzących wydarzeniach. 

Masz pytanie? Pisz śmiało!