Księżycowy Krąg dla Kobiet

To kameralne spotkania kobiet w różnym wieku i o różnych doświadczeniach życiowych. Spotykamy się co miesiąc w czasie pełni księżyca.

Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której możemy po prostu być sobą – bez masek i ról, które być może towarzyszą nam na co dzień. To przestrzeń na swobodną ekspresje swojej prawdziwej natury, w bezpiecznej, wspierającej atmosferze. W kręgu nie dyskutujemy, nie oceniamy, nie krytykujemy i nie doradzamy. Mówimy i sobie i unikamy generalizowania.

Dzielimy się swoimi historiami, doświadczeniem, uczuciami, przemyśleniami. Ufamy intuicji i wewnętrznej przewodniczce, która doskonale wie, co potrzebuje być wypowiedziane.

O Kręgach:

Idea kręgów nie jest nowa. Krąg, koło jest jednym z najstarszych symboli używanych przez ludzkość. Słońce, księżyc, cykliczność natury. Bez początku i końca. Krąg jest traktowany jako święta przestrzeń, miejsce uzdrowienia i połączenia z uniwersum.

 

Jeśli:

Podczas Kręgu:

Co mówią uczestniczki Księżycowych Kręgów?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, pisz śmiało na kontakt@kreatologia.com

Spotkanie odbywa się online, na Facebooku, w pokoju messengera. Trwa około dwóch godzin. 

Rozpoczynamy od przedstawienia się,  przypomnienia zasad i krótkiej medytacji.

Otwieram krąg intencją i tematem, który jest punktem wyjścia. Potem przekazuję głos kolejnej osobie. I tak dalej, aż wszyscy, którzy chcą się wypowiedzieć,  zabiorą głos. Jeśli nie chcesz mówić – nie musisz. 

Krąg tworzy nasza obecność, otwartość, empatia, miłość. 

Aktualne terminy znajdziesz na stronie: https://www.facebook.com/kreatologia/

Mozesz też zapisać sie na newsletter, w którym wysyłam informacje o nadchodzących wydarzeniach. 

Masz pytanie? Pisz śmiało!