WYJĄTKOWY KURS ONLINE

Mandala to Ja

Daj się zabrać w podróż do twojego centrum

Podczas kursu nauczysz się tworzyć mandale, które będą odzwierciedleniem Twojej wyjątkowości. Ta praktyka pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i nawiązać kontakt z Twoim wnętrzem.

Włożyłam całe serce w to, żeby kurs przyniósł Ci jak najwięcej korzyści. Więcej spokoju, poczucia ukojenia, dobrostanu.

Poczucia połączenia ze Źródłem i  mandalą w Tobie.

Zapisz się na listę zainteresowanych

Wyjątkowe podejście do tematu

Celem tego kursu jest NIE TYLKO pokazanie Ci jak narysować mandalę. Moją intencją jest przeprowadzenie Cię przez ten proces w niezwykle przyjemny, relaksujący i kreatywny sposób.

Połączymy rysowanie z uważnością, relaksacją i medytacją. Dzięki temu, cały proces zapewni ci przestrzeń na skontaktowanie się ze sobą. 

Z Twoim sercem, głosem intuicji. Pozwoli ci się odstresować i przepracować miliony bodźców jakie do nas docierają każdego dnia.

Pomoże Ci wyrobić prostą twórczą praktykę, która jest jednocześnie dbaniem o swój dobrostan. 

Rysowanie

  •  podstawowa struktura + wariacje / szablony do druku/ instrukcje wideo krok po kroku 
  • ćwiczenie polączenia ręka- oko
  • proste sposoby na ciekawe efekty

Uważność

  • poznasz podstawy mindfulness i medytacji
  • proste techniki oddechowe do zastosowania co dzień
  • dowiesz się, jak wejść w stan flow

Kolor

  •  jak stosować  kolor w tworzeniu mandali + przegląd technik
  • podstawy mieszania i dobierania kolorów
  • symbolika barw
  • eksperymenty i intuicyjna praca z kolorem

Zapisz się na listę zainteresowanych

Moja przygoda z mandalą

Jako dziecko uwielbiałam tworzyć. Z różnych powodów w trakcie dorastania odeszłam od tego, co sprawiało mi największą radość. Wydawało mi się, że muszę się dopasować. Być jak wszyscy. Zająć “poważnymi” sprawami, skoro mam x lat.

Jednak bez tej pasji czułam się bardzo nieszczęśliwa, brakowało mi poczucia sensu. Zupełnie straciłam połączenie z emocjami, intuicją, moją twórczą, kreatywną naturą. 

Twórcze odrodzenie zaczęło się u mnie właśnie od mandali. 

Pierwszą narysowałam w 2014 roku. Szukałam wtedy kreatywnej praktyki, która pomoże mi wyciszyć umysł i oswoić perfekcjonizm. 

Nie wiedziałam wtedy, że to początek długiej, pięknej, czasem krętej drogi. Drogi prowadzącej do siebie. do mojego wewnętrznego domu.

Na początku nie było łatwo! Jednak udało mi się stworzyć metodę, dzięki której rysowanie jest proste, przyjemne i satysfakcjonujące. 

Przy mandali odpoczywam, jestem całkowicie obecna i uważna. To moja medytacja. Teraz zapraszam Ciebie do doświadczenia niezwykłej mocy, jaką niesie ze sobą ta praktyka. 

Tu i teraz

Rysowanie mandali pomogło mi zobaczyć, jak bardzo mój umysł stara się ze wszystkich sił uciec od tego, co tu i teraz. 

Zobaczyłam wyraźnie że to, co nazywamy uważnością jest kluczowe do tego, żeby wejść w stan flow i czerpać radość z tworzenia.

Dostałam dokładnie to, czego potrzebowałam – prostej twórczej praktyki na której mogę polegać w każdych warunkach. Niezależnie od tego, gdzie jestem i co robię danego dnia. Czasem mam więcej czasu i lubię się zanurzyć się detalach. Czasem mam 10- 15 minut i wiem, że zawsze warto.

To moja święta chwila, czas tylko dla mnie. Napełnia mnie spokojem i poczuciem, że zadbałam o siebie i swoją kreatywność. 

Formuła i struktura kursu

Kurs będzie dostępny na platformie Patronite. Po założeniu konta i wyborze odpowiedniego progu wsparcia, od razu otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów.

Kurs jest podzielony na małe, lekkostrawne kawałki. Składa się z nagrań wideo, w których omawiam i pokazuję poszczególne elementy procesu oraz plików pdf z przykładami, szablonami do druku, itd.

Start kursu planuję na 5.05.2022. Poniżej możesz zapisać się na listę zainteresowanych.

Zapisz się na listę zainteresowanych

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest zaprojektowany jako 21 dniowy proces, ale możesz go przejść we własnym tempie. Możesz go przejść w ciągu tygodnia, a nawet weekendu. Możesz robić go też bardzo powoli, dając sobie czas na praktykę pomiędzy kolejnymi lekcjami. 

Dostęp do materiałów masz perz 3 miesiące, chyba, że zdecydujesz się go przedłużyć 🙂

TAK! Często słyszę, jak ludzie mówią: “nie potrafię narysować prostej kreski” – ale od tego przecież mamy linijki 🙂 

Jeśli potrafisz trzymać ołówek w dłoni – potrafisz rysować.

W prostocie siła. W kursie zachęcam Cię do założenia mandalowego zeszytu, w którym będziesz robić notatki i ćwiczenia. Możesz oczywiście rysować na luźnych kartkach – papier do drukarki świetnie się sprawdza. Poza tym przydadzą się: ołówek i gumka, długopis/pisak, linijka, cyrkiel, kątomierz.

W ostatniej części kursu rozmawiamy o kolorze – do wyboru kredki, markery lub dowolne farby (poza olejnymi) + ewentualnie grubszy papier (do akwareli)

Masz pytanie? Pisz śmiało!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości  na temat kursu, po prostu wpisz je w formularzu.        Kto pyta nie błądzi!