Warsztat rysowania mandali MANDALA TO JA

Spotkanie, na którym dowiesz się czym jest mandala i co może wnieść do Twojego życia.  Zapraszam Cię, szczególnie jeśli do tej pory nie rysowałaś!

Przyjdź i przekonaj się, że to łatwiejsze niż myślisz!

Na warsztacie łączymy rysowanie z uważnością. Po spotkaniu wyjdziesz z narzędziem, którego będziesz mogła używać w swojej codzienności, kiedykolwiek poczujesz potrzebę wyciszenia, kontaktu ze sobą i zadbania o swoją kreatywność. 

O warsztacie:

Stwórz unikalną mandalę, która będzie odzwierciedleniem Twojej wyjątkowości. To spotkanie pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i nawiązać kontakt z Twoim wnętrzem.

Poznasz podstawy tworzenia mandali i dowiesz się jak połączyć rysowanie z uważnością. Opowiem trochę o tradycji i o moim podejściu. Pokażę przykłady i sposoby na proste i przyjemne rysowanie. Dowiesz się jak WYJŚĆ Z GŁOWY i tworzyć prosto z serca.

Warsztat jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia!

Jeśli:

Podczas warsztatu:

przykłady

Co mówią uczestniczki warsztatu?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, pisz śmiało na kontakt@kreatologia.com

Moja odpowiedź może Cię zdziwić, ale naprawdę wierzę, że potrafisz rysować! Nawet jeśli (jeszcze) w to nie wierzysz. Żeby uczestniczyć w warsztacie, nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności. Jeśli potrafisz trzymać w dłoni ołówek lub długopis – potrafisz rysować. Jeśli potrafisz pisać – potrafisz rysować. Metoda, której uczę jest przetestowana na osobach, które ostatni raz rysowały w szkole podstawowej lub twierdzą, że “nie potrafią nawet narysować prostej kreski”. Mam dobrą wiadomość – od tego mamy linijki 😉 Na warsztacie skupiamy się głównie na procesie tworzenia mandali, ale rezultaty mogą Cię pozytywnie zaskoczy!

Byś może już próbowałaś wcześniej tworzyć mandale, być może nawet byłaś już na jakimś warsztacie, lub obejrzałaś tutorial w internecie. Ilu nauczycieli, tyle sposobów. Moja metoda powstała z połączenia 7 lat rysowania mandali, oswajania perfekcjonizmu i głębokich poszukiwać duchowych. Uczę tego, jak w pełni skorzystać z darów i mądrości jakie niesie ze sobą mandala. Łącze rysowanie z uważnośćią, obecnością, medytacją. Po spotkaniu wychodzisz z czymś więcej niż techniką – dostajesz narzędzie, dzięki któremu rysowanie jest sposobem na dbanie o siebie, źródłem głębokiego relaksu i satysfakcji.

Niezbędne: kilka kartek (najlepiej A4) i coś do pisania (ołówek/długopis/cienkopis/mazak w ulubionym kolorze) 

Opcjonalnie: linijka, cyrkiel, lub coś do odrysowania koła. 

Metoda z założenia jest prosta i intuicyjna, tak żebyś mogła z niej korzystać gdziekolwiek jesteś i cokolwiek masz do dyspozycji. 

Spotykamy się online, także potrzebny będzie sprzęt z dostępem do internetu oraz konto na Facebooku. Polecam połączyć się z komputera, nie z telefonu –  żebyś dobrze widziała co pokazuję oraz miała wolne ręce, niezbędne do tworzenia 🙂

Aktualne terminy znajdziesz na stronie: https://www.facebook.com/kreatologia/

Chcesz doświadczyć magii mandali podczas spotkania 1 na 1, w dogodnym dla Ciebie terminie? Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w tej podróży. Na sesjach indywidualnych wchodzimy głębiej, pracujemy z intencją i energią. To głęboko transformujące spotkanie dopasowane specjalnie do Twoich potrze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: SESJE INDYWIDUALNE (link)

Za pośrednictwem strony: https://buycoffee.to/kreatologia/

W polu dowolna kwota wpisz 60 pln i zapłać. Automatycznie otrzymam potwierdzenie płatności i wyślę Ci link do spotkania.

W razie problemów lub wątpliwości, pisz śmiało!

Do zobaczenia na warsztacie! <3 

Masz pytanie? Pisz śmiało!