O mnie

Cześć! Mam na imię Kasia, a Kreatologia postała z pasji do tworzenia. Jeśli:

+ czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu – więcej inspiracji, radości, lekkości, przepływu

+ chcesz tworzyć, ale nie wiesz, od czego zacząć, doświadczasz blokady twórczej

+ szukasz inspiracji do twórczej praktyki bez spiny

+ chcesz oswoić strach/perfekcjonizm 

+ nawiązać kontakt z intuicją

Dobrze trafiłaś! Z radością będę towarzyszyć Ci w odkrywaniu twojej mocy twórczej i naturalnej radości życia. Poznaj swój prawdziwy potencjał, doceń wyjątkowość i zaczerpnij mądrości od natury. Zaufaj sobie i odważnie podążaj za głosem serca! 

Jestem artystką, podróżniczką, miłośniczką jogi i kreatywnego stylu życia. z pasją do holistycznego podejścia do zdrowia, życia i twórczości. Głęboko wierzę, że wszyscy jesteśmy połączeni – ze sobą wzajemnie, z naturą, z wszechświatem. Moje doświadczenia zaprowadziły mnie w miejsce spokoju, wdzięczności i nieskrępowanej twórczości. Nie zawsze tak było. Przez długie lata nie wierzyłam w nic – ani w siebie, ani w tzw. siłę wyższą. Do momentu w którym zaczęłam medytować i nawiązywać kontakt ze swoją duszą, sercem, intuicją, doświadczać magii ukrytej tuż pod powierzchnią codzienności. Odzyskałam kontakt ze swoja prawdziwą naturą i głębokim poczuciem wartości i bezpieczeństwa. Nauczyłam się kochać siebie i być swoim największym wsparciem. Odkryłam, że odpowiedzi, których tak długo szukałam na zewnątrz, są we mnie, dostępne na wyciągniecie ręki. 

 

Od kilku lat idę Drogą Artysty; tworzę, podróżuję, inspiruję. Dołącz do mnie na ścieżce do (jeszcze) bardziej twórczego i świadomego życia w zgodzie z sobą!

Rozpocznij przygodę. Wybierz coś dla siebie

Mandala zabierze Cię w podroż do Twojego centrum. Ta twórcza praktyka pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i lepiej zrozumieć siebie. To łatwiejsze, niż myślisz!

Malowanie intuicyjne jest dla Ciebie, jeśli chcesz dać się wyszaleć wewnętrznemu dziecku, rozwijać intuicję i przy tym świetnie się bawić.  Daj sobie szansę i odkryj na nowo radość tworzenia!

Wejdź na Drogę Artysty i uwolnij swój twórczy potencjał! Przygotowałam dla Ciebie serię wpisów inspirowanych książką Julii Cameron, które pomogą ci odkryć i rozwinąć wrodzoną kreatywność. 

Art Journaling to kreatywny sposób na prowadzenie dziennika. Dowiedz się jak zacząć i odkryj w jaki sposób może to pozytywnie wpłynąć na twoją codzienność.

Katalog inspiracji to zbiór najciekawszych pomysłów, artystów, rekomendacji. Źródło wiedzy i motywacji do tworzenia 

Spotkania w Kręgu to bezpłatne, cykliczne spotkania online w kameralnych grupach. Są okazja do nawiązania kontaktu z tym, co w nas żywe i otworzenia się na przepływ. Razem możemy więcej!

 Możesz mnie spotkać też na Instagramie, gdzie dzielę się wycinkami z życia artystki w podróży – będzie mi miło, jeśli zagadasz!