POLECAM

SHARE WEEK 2019

Share Week to akcja stworzona przez Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy polecają innych blogerów. W tym roku z chęcią się dołączam!

Blogów jest dużo. Bardzo dużo. Dzięki takim poleceniom jest możliwe dotarcie do osób, które inspirują, dzielą się wiedzą i robią to sposób, który nam odpowiada. Miałam spory dylemat, które blogi wybrać do polecenia – czytam dużo, choć ostatnio jednak wygrywają podcasty. Może by tak zrobić podobną akcję wśród podcasterów? Póki co, możecie odkrywać ciekawe odcinki w grupie W ruchu słucham podcastów na Facebooku.

Ale wracając do tematu – oto moje zestawienie trzech blogów wartych polecenia.

SIĘ RYSUJE

Bullet Journal, kaligrafia, brush lettering, akwarele…Jeśli interesują cię te tematy, koniecznie zajrzyj na bloga Agaty! (nawet nie czuję, że rymuję ;))  W bardzo przystępny i praktyczny sposób pokazuje jak tworzyć, pisać, planować. To dzięki Agacie odkryłam Skillshare 🙂 Podziwiam ją także za systematyczność – nowe wpisy co tydzień, jak w zegarku!

www.sierysuje.pl

 

View this post on Instagram

Wyzwanie zaczęłam brushpenowo – miały być mieszane kolory i doodle. Ale jakoś mi nie szło, było za "zwyczajnie". W weekend pomyślałam sobie, że trzeba spróbować czegoś nowego, w końcu po to są wyzwania. Już dawno spodobały mi się takie handletteringowe zabawy, podziwiałam je na Instagramie i postanowiłam całe wyzwanie zrobić w tym stylu. Oto pierwsze cztery hasła. . . Handlettering quotes for my challenge #doskonalimypismo. . . #freehandlettering #handletteringcommunity #letteringdaily #letteringpractice #typographydesign #typographyporn #letteringchallenge #lettering #handletteringpractice #handlettering #typographyart #typographyinspiration #typography #handletteringart #handletteringartist #modernhandlettering #handletteringchallenge #handletteringtype #typografia #liternictwo #siępisze #wyzwanie #challenge #kochamypismoręczne #stanisławbareja #kopernikbyłakobietą

A post shared by Agata ✒? #sięrysuje (@inst_aga) on

PANI SWOJEGO CZASU

Skoro mowa o zegarkach…Ola uczy jak planować i zarządzać swoim czasem. Wciąż nad tym pracuję, ale dzięki niej widzę duże postępy. Jeśli myślisz sobie – nuda, planowanie jest dla sztywniaków – bardzo się mylisz! Ola w cudowny sposób pokazuje, że w planowaniu chodzi o to, żeby mieć czas na to, co jest dla nas najważniejsze – bez względu na to, co to jest. Pasje, rodzina, podróże, kariera – ty wybierasz!

Blog, książka (za chwilę kolejna), kursy online, podcast, transmisje na żywo, narzędzia do planowania…wszystko na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie jej webinary – najlepsze, w jakich kiedykolwiek brałam udział!

www.paniswojegoczasu.pl

 

View this post on Instagram

Wyjaśnijmy coś sobie, bo nowych osób nam tu przybywa, a nie wszyscy chyba rozumieją ??? Nazywam się Ola i uczę ludzi jak planować, ogarniać i zarządzać sobą w czasie. Zupełnie jednak nie rozumiem dlaczego dla większości ludzi te działania łączą się z kijkiem w tyłku i za ciasną gumką w gaciach ??? Dlatego „po godzinach” i w czasie wolnym pokazuję Wam jak tę gumkę luzować, a kij z tyłka wyciągać. Serio – życie jest wtedy prostsze, łatwiejsze i przede wszystkim przyjemniejsze ??? Spróbujcie kiedyś i się przekonajcie!!! Ps. A tak wyglądam jak ktoś mi każe wstrzymać się z jedzeniem, żeby mógł zdjęcie zrobić ??? Ps. #ależToNieJestWino #toPrzecieżSokWinogronowy #tamaraRóbToZdjęcieDoCholery #boGłodnaJestem #kijZtyłka #problemZgłowy #poluzujGacieBoBędzieszMiałaŚlad #aPoCoCiTo? #elizaZnowuPłacze #jużMnieSpisałaNaStraty #hasztagoweStraty #miszczyniHasztagówToJa ??? Fot. @profideadlakobiet ❤️❤️❤️

A post shared by Ola Budzyńska (@paniswojegoczasu) on

 

BLIMSIEN

Twórczość Justyny śledzę od dość dawna, kojarzę ją jeszcze z poprzedniego bloga i dlatego jestem pod wrażeniem przemiany jaką przeszła. Bardzo otwarcie i szczerze pisze o swoim życiu, duchowości, zmianach w świadomości. Propaguje osiędbanie. Na jej blogu znajdziesz trochę jogi, ajurwedy, trochę ekologii, wege przepisy (chleb gryczany! <3), ciekawe wywiady i dużo inspiracji do dbania o swoje ciało, umysł i duszę.

Jest to jedyny blog lajfstajlowy jaki czytam regularnie. Bardzo się cieszę, że niedawno Justyna uruchomiła Patronite, gdzie można wspierać jej działania, bo to oznacza więcej fajnych treści.

Polecam!

www.blimsien.com

 

 

A ty? Jakie blogi czytasz i polecasz? Daj znać!

 

 

Stwórzmy razem coś wyjątkowego,

Kasia

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *