Sesje indywidualne

Kreatywne sesje online przeznaczone dla osób, którym zależy na spersonalizowanym podejściu. Na spotkaniach cała energia i uwaga są skierowane na to, byś mogła jak najbardziej z nich skorzystać.

Otwórz się na transformujący potencjał twórczej praktyki.

Na sesjach łączymy tworzenie z uważnością/medytacją i pracę z energią. Po spotkaniu wyjdziesz z narzędziami, których będziesz mogła używać w swojej codzienności  W każdym momencie, kiedy poczujesz potrzebę wyciszenia, kontaktu ze sobą, zadbania o swoją kreatywność, relaksu i twórczej zabawy.

Jak wygląda sesja indywidualna?

Na sesjach korzystam z autorskiej metody wypracowanej na podstawie lat doświadczeń i kreatywnych eksperymentów. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości, wspólnie wybieramy obszar nad którym chcesz pracować.

Przez tworzenie intuicyjne łączysz się z Twoim Wewnętrznym dzieckiem. Przez kreatywność i ZABAWĘ pozwalamy mu wyrazić wszystko to, co do tej pory niewyrażone. 

To spotkanie pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i nawiązać kontakt z Twoim sercem, intuicją, wewnętrzna mądrością. 

Pokażę Ci jak połączyć rysowanie/malowanie z uważnością. Dowiesz się jak WYJŚĆ Z GŁOWY i tworzyć prosto z serca.

 

W jakich obszarach mogę być dla Ciebie wsparciem?

MANDALA

Mandala zabierze Cię w podroż do Twojego centrum. Ta twórcza praktyka pomoże Ci się wyciszyć, zrelaksować i lepiej zrozumieć siebie.

MALOWANIE INTUICYJNE

Malowanie intuicyjne jest dla Ciebie, jeśli chcesz dać się wyszaleć wewnętrznemu dziecku, rozwijać intuicję i przy tym świetnie się bawić. Daj sobie szansę i odkryj na nowo radość tworzenia!

ART JOURNALING

Art Journaling to kreatywny sposób na prowadzenie dziennika. Dowiedz się jak zacząć i odkryj w jaki sposób może to pozytywnie wpłynąć na twoją codzienność.

Pojedyńcza sesja

pln 150
  • 90 minut zajęć

Pakiet 3 sesji

pln 450
  • Łącznie 4,5 h zajęć

Pakiet 5 sesji

pln 750
  • Łącznie 7,5 h zajęć

Kim jestem?

Mam na imię Kasia, a Kreatologia powstała z miłości do tworzenia. Jestem artystką, która przeszła długa drogę, żeby móc tak o sobie mówić. Odnalazłam siebie dzięki tworzeniu mandali, malowaniu intuicyjnemu i art journalingowi. Nawiązałam połączenie z intuicją, sercem, duszą. Teraz wiem, że w każdej z nas jest potencjał do tworzenia. Pomagam kobietom takim jak Ty usłyszeć, poznać, zrozumieć i pokochać siebie. A to wszystko w bezpiecznej, ciepłej, twórczej atmosferze. Na sesjach i warsztatach kontaktujemy się ze swoim sercem, otwieramy się na przepływ, kultywujemy odwagę. Wybieramy głos miłości i pozwalamy mu się prowadzić.

Przykłady moich prac

Chcesz umówić się na sesję?

Napisz wiadomość i umówimy się na darmową, 15 minutową rozmowę, podczas której poznamy się lepiej i ustalimy dalsze kroki!