PODCAST „O ŻYCIU KREATYWNIE” ODCINEK 05 – WYWIAD Z MARCINEM RYCZKIEM

Cześć!

Zapraszam serdecznie na najnowszy odcinek podcastu „O życiu kreatywnie”! Tym razem mam przyjemność rozmawiać z Marcinem Ryczkiem – fotografem, którego prace wystawiane są na całym świecie, zdobywają liczne nagrody i który jako jeden z nielicznych fotografów w Polsce, utrzymuje się w pełni z fotografii artystycznej. Do tego Marcin jest niezwykle otwarty i chętnie dzieli się szczegółami swojego procesu. Rozmawiamy o jego początkach, drodze do odkrywania własnego głosu w fotografii, podróżach, spojrzeniu na twórczość i sztukę. Na koniec Marcin dzieli się radami dla początkujących fotografów.

Miłego słuchania!

 

[spreaker type=player resource=”show_id=3147481″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]

 

 

Więcej zdjęć znajdziesz na:

www.marcinryczek.com

Polecam śledzić twórczość Marcina:

Instagram

Facebook

 

Żyjesz kreatywnie i chcesz opowiedzieć o tym w podcaście? Napisz na: podcast@kreatologia.com

podcast kreatologia cover

 

Bardzo dziękuję za wysłuchanie tego odcinka 🙂 Już niedługo więcej ciekawych treści, zachęcam do subskrybowania! Będę wdzięczna za udostępnienie tego podcastu, żeby dotrzeć do osób zainteresowanych życiem kreatywnie. Do usłyszenia w kolejnym odcinku!

 

Tutaj możesz posłuchać poprzednich odcinków podcastu.

 

Specjalne podziękowania dla Adiego z Hit The Road Music Studio za nagranie i edycję tego podcastu! Posłuchaj artystów z różnych zakątków świata na jego  kanale na YouTube.

 

Stwórzmy razem coś wyjątkowego,

Kasia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *